.      Imieniny obchodz±: Antoni, Lucjan, Gracja


Zamówienia możecie Państwo składać osobiście, telefonicznie lub za pośrednictwem naszego sklepu internetowego. Warunkiem realizacji zamówienia jest wpłata zadatku lub opłacenie zamówienia w całości, w związku z czym sugerujemy Państwu wizytę w naszej Kwiaciarni, gdzie jednocześnie będzie można uregulować formalności oraz dokładnie uzgodnić rodzaj, styl, kolorystykę i przeznaczenie zamawianej kompozycji.

Wybrany bukiet możemy również dostarczyć pod wskazany adres. Proszę pamiętać, aby takie zapotrzebowanie zgłosili Państwo w momencie składania zamówienia. W ramach serwisu kwiatowego nasze wyroby dostarczamy na terenie całego powiatu ostrowieckiego, a koszt dostawy zależy od miejsca doręczenia. Zamówienia na wyroby żałobne przyjmujemy zawsze z wyprzedzeniem. Wcześniejsze ustalenie wszystkich szczegłów daje nam zawsze możliwości doboru odpowiedniego materiału roślinnego oraz przygotowaniu szarf. Jeżeli jednak nie macie Państwo czasu na wcześniejszą wizytę w naszej kwiaciarni to niektóre warianty wyrobów żałobnych jesteśmy w stanie wykonać "od ręki".

Świat się zmniejsza z dnia na dzień. Jesteśmy w stanie zrealizować zamówienia klienta znajdującego się na drugim końcu świata. Zapraszamy Państwa do korzystania z usług naszego sklepu internetowego, w którym oferujemy szybkie i bezpieczne formy płatności przez Internet.

ADONIS

Przyjmujemy płatności:
- gotówka
- kartą (Visa, MasterCard, American Express, JCB International, Diners CI, POLCARD)
- przelewem (po wcześniejszym uzgodnieniu)

Nr rachunku: 94 1240 5035 1111 0000 5568 3740
Swift code: PKO PPL PW (konieczny tylko dla przelewów transgranicznych)

- za pomocą szybkich płatności internetowych (za pośrednictwem sklepu internetowego)

paypal dotpay platnosci

wszystkie wyroby florystyczne widoczne na zdjeciach umieszczonych na tej stronie sa wykonane w naszej kwiaciarni.

Kwiaciarnia ADONIS s.c. - Ostrowiec Świętokrzyski, al. Jana Pawła II 83F, tel./fax 041 2470864 adonis10@op.pl